بیگ بانگ و خودکم بینی!

چهارشنبه 8 دی‌ماه سال 1389 ساعت 09:58 ق.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم


مَثَلُ الَّذِینَ اتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّهِ أَوْلِیَاءَ کَمَثَلِ الْعَنکَبُوتِ اتَّخَذَتْ بَیْتًا وَإِنَّ أَوْهَنَ الْبُیُوتِ لَبَیْتُ الْعَنکَبُوتِ لَوْ کَانُوا یَعْلَمُونَ ﴿العنکبوت: ٤١﴾


مژده به آنانکه هنوز بر این تصورند که به "خاک بازیهای" کفار می شود اعتماد کرد! این هم نسخ آن تار عنکبوتی که به نام تئوری بیگ بانگ شناخته میشد!  متاسفم برای همه کسانیکه تا به حال سعی داشتند کلام عظیم و ملکوتی قرآن کریم را، بخاطر خودکم بینی جلوی یهود و نصاری، به اینگونه موهومات وصل کنند و در برابر هر منتقدی هم تنها دفاعشان این بوده است که "مگر خودمان در علم چه کرده ایم ؟" بخوانید و عبرت بگیرید که کیهان شناس مشهور دیگری اثبات کرد که دنیا پیش از بیگ بانگ به وجود آمده است! او عملکرد تئوریش را بطور محترمانه گذر از بیگ بانگ (یا به سطل زباله فرستادن آن) عنوان کرد. 


آیا این عبرتی نیست که بغیر از الله سبحانه تعالی،  دوست و منبع و منشاء دیگری برای "علم" وجود ندارد؟ یا حالا عده ای میخواهند برای خودشیرینی جلوی یهود و نصاری نظر جدید را دوباره به آیات دیگری وصل کنند که چند وقتی دیگر مضحکه دنیا و آخرت شوند؟ برای لینک خبر  اینجا  را کلیک کنید. 


فَاعْتَبِرُوا یَا أُولِی الْأَبْصَارِ..


del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo